ГОЛОВНА ПРО ЛІКАРЯ ЛИСТ ДО ЛІКАРЯ ЛІКАРСЬКІ РОСЛИНИ

Нетрадиційна народна медицина - телерадіестезія Біорегулятор Довідник лікарських рослин

Читати більше....


> > Біорегулятор > > Нетрадиційна тібетська діагностика
> > Медичне телерадіестезійне обстеження пацієнта
> > Траволікування
> > Безопераційне забирання гриж з хребта
Блискучі результати!

> > Лікування
бронхіальної астми у дітей

> > Лікування
сколіотичної хвороби у дітей
> > Безопераційне лікування доброякісних пухлин
та інших різноманітних

> > Червона книга України - занесені до неї рослини

Цілющі властивості лікарських рослин обумовлені діючими або фармакологічно активными речовинами — алкалоїдами, глікозидами, сапонинами, танінами, ферментами, вітамінами, в мінімальних кількостях. Прийняті всередину або зовнішньо, ці речовини допомагають хворому організму справитися з недугою.

Зовсім недавно в свідомості наших сучасників лікарські рослини асоціювалися з пережитком глибокої старини. Дійсно, важко сумістити наше століття науково-технічної рослин були знайдені в найстародавніших письмових пам'ятниках людської культури.

в своєму творі 236 видів, котрі тоді застосовувалися в медицині. Його вважають до лікарської практики, дають професійну клятву, відому всьому світу під назвою або у вигляді соків найбільш ефективні. Це його переконання, ставши надбанням медицині існує і понині. Особливий внесок в стародавню медицину вніс найбільший лікар і природодослідник славився безперечним авторитетом практичної медицини аж до XIX в. Він створив своє вчення про методи і засоби лікування хвороб, дотримуючись думки, що в лікарських рослинах є два початки — одне з них корисне, або діюче, інше — даремне, або навіть шкідливе для організму. Гален запропонував відділяти в рослинах корисний початок античною медичною літературою, основну частину якої складали описи лікарських рослин і способів їх вживання. Загальний список таких рослин, відомих лікарям зразку.

Нетрадиційна народна медицина - Лікарські рослини - Федорів Я.М. м.Івано-Франківськ

Оголошення продажу - купівлі земельних ділянок, нерухомості, відпочинок, робота в Карпатах

SITE-MAP