Нетрадиційна діагностика-телерадіестезія

ГОЛОВНА ПРО ЛІКАРЯ ЛИСТ ДО ЛІКАРЯ ЛІКАРСЬКІ РОСЛИНИ

Траволікування

Траволікування

В моїй багаторічній лікувальній практиці велике місце при лікуванні і оздоровленні пацієнтів займає траволікування, а точніше енерготраволікування.

Кожна травинка має свою «душу»: вона росте, наливається соками, збагачується вітамінами, макро і мікро елементами та багатьма іншими прекрасними речовинами, необхідними для всього живого на землі.

Звичайно, джерелом цього всього має бути біоенергія з відповідною довжиною хвилі. І що важливо, дана енергія залишається в рослинах і у висушеному вигляді, а значить, у вигляді різних розчинів, мазей, компресів і т.д. Але, на жаль, на протязі певного часу сила енергії поступово зменшується.

Ефективні речовини рослин мають вплив на органи і системи організму безпосередньо через енергомеридіанні з’єднання і їх біологічно активні точки. Через інформаційні складові за допомогою біорезонанса вони ліквідовують причини захворювання в інформаційному полі людини. В результаті цього, за допомогою синергічного (подвійного) ефекту проявляється їхня максимальна ефективність.

Методом медичної телерадіестезії я складаю (як у математиці) лікувальні алгоритми, в основному по траволікуванню( а точніше енерготраволікуванню) проти всієї виявленої в організмі пацієнта патології по органах і системах, відповідно енергохарактеристиці окремого організму. Отже, органи і системи організму зі своєю довжиною хвилі повинні обов’язково скласти єдине ціле з енергетикою траволікування. І тільки тоді ми отримаємо повний успіх в лікувальному процесі. Така ж сама ситуація із медикаментозною терапією.

У моїй лікувальній практиці зустрічаються пацієнти, яким призначені лікарями медикаменти чи траволікування не допомагають. Чому? А тому що і те і інше не сумісне з енергетикою організму окремого пацієнта, хоча іншому хворому ціж самі призначення можуть принести колосальний успіх у лікуванні.

На превеликий жаль, у традиційній медицині всього світу не існує такої методики по визначенню енергосумісності . Знаменитий Йог Свамі Сатьянда стверджує, що, використовуючи траволікування, можна добитися часткового або повного пробудження енергії в організмі. Ось чому необхідно чітко орієнтуватись у травах, які використовують для пробудження внутрішнього потенціалу життєвої енергії. Існують трави, які розширяють енергетичні канали, але є і такі, що їх відключають. Отже, кожна рослинка має свою біоенергію зі своєю довжиною хвилі випромінювання , яка зберігається досить тривалий час навіть у висушеному стані.

Зустрічаються непоодинокі випадки, коли траволікування, згідно своєї енергохарактеристики, протипоказане енергетиці організму пацієнта, і тоді воно принесе такій людині додаткові страждання або ніякого ефекту. У таких випадках на допомогу замість трав можуть прийти ліки з кущів і дерев, які принесуть для даного організму повноцінний лікувальний ефект. Початок любого відновлювального процесу організму у пацієнта починається з ліквідації мікроорганізмів у тілі, і на цьому і закінчується. Це дуже просто.

Віруси, мікроби, паразити, бактерії, плісень – це все, що намагається у нашому тілі знайти грунт для розмноження і вижити. І чим їх більше, тим частіше хворіє наше тіло. Добре підготовлена імунна система – це наша зброя від вище перелічених елементів. Якщо вірно підібрати енерготраволікування індивідуальному організмові, то ми підтримаємо регенерацію (відновлення) клітин, крові, мозку і стабілізуємо його гармонійний стан. В унікальній книзі «Биолокация для всех» члена- кореспондента Російської інженерної академії Людмили Григорівни Пучко подається стандартний набір трав для лікування по методу французького аптекаря Г. Лессура. В ній вперше у 1934 році було розроблено класифікацію збудників по довжині хвиль випромінювання і одночасно розроблено метод «синтонізації» , у відповідності з яким, можна ліквідувати патогенний мікроорганізм, підібравши рослину, що має таку ж саму довжину хвилі, що і збудник, і, приймаючи цю рослину гомеопатичними дозами.

Відкриття Г.Лессура важко переоцінити. Він вперше розробив методику визначення наявності інфекцій по їх випромінюваннях і перевів народну медицину (тобто траволікування) з емпіричного підбору трав (що і на сьогодні існує у фітотерапії) на індивідуальний метод підбору трав по довжинах хвиль випромінювань. Використовуючи дану методику Г.Лессура у своїй лікувальній практиці, я розробив системне лікування цілого організму пацієнта у вигляді математичних лікувальних алгоритмів, що складаються з різних комбінацій сумішей трав, кущів, дерев, приймаючи їх звичайними дозами, починаючи від вагітних і грудних дітей до людей похилого віку. Лікувальні алгоритми (мається на увазі назви трав, їх дози, як приготувати, як вживати і скільки часу.)

Розроблена мною унікальна діагностика цілого індивідуального організму - телерадіестезія проводиться на віддалі, можливо і без присутності пацієнта. Після визначення збудників інфекцій я призначаю індивідуальний лікувальний алгоритм « енерготраволікування » згідно телерадіестезичного обстеження. Через 45 днів лікування я здійснюю контроль по органах і системах всього організму пацієнта, відмічаю конкретні позитивні зрушення в них, і, якщо потрібно, роблю корекцію лікувального процесу аж до наступного контролю. І так аж до повного виздоровлення. Перебуваючи на диспансерному обліку власне у лікаря Федоріва Я.М., для контролю пацієнт представляє телерадіестезичну картку свого обстеження з фантомом (власним біополем)ю, наприклад малий пучок волосся або фото. Курс лікування триває по траволікуванню « енерготраволікування » в межах трьох місяців.

Перш за все, я хочу звернути увагу на те, що необхідно розуміти людину як єдине ціле, і його проблеми зі здоров’ям лікувати комплексно, а не симптоматично (як, наприклад, анальгетики при болях в поясниці) тому, що і патологія наростає в цілому організмі також комплексно (по всіх органах і системах), просто в різних ступенях ураження. Наприклад, всі проблеми в області тазу негативно впливають на психіку людини і, в свою чергу, впливають на роботу внутрішніх органів. Таким чином утворюється замкнуте коло, з якого людині важко вийти, коли у неї на той час немає правильних визначень і призначень «золотих ключиків» до свого здоров’я.

Для довготривалого високоякісного життя людини дуже важливим являється збереження на високому рівні імунітету та гормональної системи. У цьому величезну допомогу Вам надасть правильно та індивідуально підібране траволікування, а точніше « енерготраволікування » .

Успіхів Вам!


Лікар Федорів Ярослав
м. Івано-Франківськ
Эта простая статья о мягких мебелях италия