Лікарські рослини речовинами — алкалоїдами, глікозидами, сапонинами, танінами, ферментами, вітамінами, хворому організму справитися з недугою.

Зовсім недавно в свідомості наших сучасників лікарські рослини асоціювалися з пережитком глибокої старини. Дійсно, важко сумістити наше століття науково-технічної чекало чудових зцілень. Відомості про використовування людиною цілющих властивостей

Найбільший мислитель свого часу - лікар Стародавньої Греції Гиппократ (469—377 медицині існує і понині.

Особливий внесок в стародавню медицину вніс найбільший лікар і природодослідник славився безперечним авторитетом практичної медицини аж до XIX в. Він створив своє вчення про методи і засоби лікування хвороб, дотримуючись думки, що в лікарських рослинах є два початки — одне з них корисне, або діюче, інше — даремне, або навіть шляхом екстракції лікарських речовин з рослин, дотепер носять назву «галеновых» і широко застосовуються в повсякденній практиці, особливо в домашніх умовах: всі ваші настої, відвари, водні витяжки з квіток ромашки, із звіробою або коренів валеріани — галеновые препарати... Західноєвропейські держави користувалися обширною рослин і способів їх вживання. Загальний список таких рослин, відомих лікарям і дійсно володіючих цінними терапевтичними свой­ствами. Європейська аптека була зразку.

Оголошення продажу - купівлі земельних ділянок, нерухомості, відпочинок, робота в Карпатах
требования unmechanical
SITE-MAP