Нетрадиційна діагностика-телерадіестезія

ГОЛОВНА ПРО ЛІКАРЯ ЛИСТ ДО ЛІКАРЯ ЛІКАРСЬКІ РОСЛИНИ

Гінекологічна сфера

Унікальне діагностування з відповідним лікуванням методом східної медичної телераліестезії за методологією лікаря – рефлексо терапевта – натурапата, лікаря тібетської медицини Федоріва Ярослава Михайловича різних генекологічних захворювань : ендометритів, диспазій, ерозій, доброякісних пухлин (фіброміома, киста), безпліддя, тощо, без оперативного втручання, під диспансерним наглядом у нього аж до повного видужання.

Незважаючи на всі зусилля лікарів офіційної медицини, число гінекологічних захворювань безперервно зростає, ітак буде до тих пір , поки жінки незрозуміють справжню їхню причину. Перш за все необхідно збагнути, що статеві органи- це ніжні структури, розміщенні так, що легко піддаються дії тих органів, які знаходяться над ними і навколо них. Природа за допомогою менструацій очищає організм жінки від накопичення значної кількості токсинів, тобто від насичення ним негативної енергетики від різного роду інфекцій: віруси , грибкти і бактерії, екзема ( трихомонади).

Гінекологічні захворювання виникають від надто частого статевого життя або від інфекцій. В яєчниках може жити : стрептокок, стафілокок, папіломовірус, хламідія, уреоплазма, мікоплазма. Особливо небезпечні захворювання6 сифіліс,гонорея, токсоплазмоз, трихомоніаз – їх визиває трихомонада. Незнаючи бактеріального складу пацієнткі, лікувати її кисту чи фіброміому немудро.

За допомогою унікальної діагностики – медичної телерадіестезії я виявляю всі інфекції, складаю математичним шляхом лікувальні індивідуальні алгоритми для даного організму згідно його енергетики, які допомогають контролювати весь хід лікувального процесу аж до повного виздоровлення організму від різноманітних захворювань гінекологічної сфери, які часто-густо призводять до безпліддя жінки.

Коли жінки почнуть пов*язувати свої хвороби гінекологічної сфери із загальним станом цілого організму та способом свого життя, тільки тоді вони усвідомлять причинність захворювань, а значить і напрями доцільного лікування.

Неправильне харчування, що призводить до закрепів чи інших порушень від «сусідів» гінекологічної сфери(мається на увазі шлунковокишковий тракт), носіння корсету і дуже обтяжуючої одежі, відсутність фізичних вправ ; слабість тіла в цілому; різноманітні регулярні простудні чи інші захворювання - все це фактори величезної ваги при виявленні причин гінекологічних захворювань, які є не локальними, а логічним результатом різних фактарів, що діють на організм як єдине ціле. А звідси – необхідне лікування цілого організму одночасно.

Звичайно , не можна забувати про роль, яку відіграє в розвитку жіночих захворювань недостатня гігієна, непрофесійний прийом родів, переношування дитини, аборти , статеві зловживання,статеве розбещення і сучасні контрацептиви, куріння і вживання алкоголю.

Лікарі офіційної медицини займаються виключно місцевим, пригнічуючим лікуванням. І тому дієву допомогу лиш невелика кількість жінок, апереважна їх частина знову ізнову періодично звертається по допомогу. А що до пухлин, як правило, тільки одна рекомендація – оперативне втручання.

Хочу ще раз наголосити, що жіночо статеві органи – найважливіша частина тіла, яка пов*язана з функціонуванням сексуальної енергії в огрганізмі, без якої неможливе життя людини, а послаблення її призводить до швидкого старіння організму як жінки так ічоловіка.

Отже, оперативне втручання в життєдіяльність цих органів і особливо їх видалення неминуче глибоко діє на нервовий і психологічний , тобто розумовий стан людини. Тому, єдиним логічним є таке лікування, яке спрямоване на зміцнення здоров*я і функціональних сил цілого організму – це єдиний шлях позбутись стовідсотково цихнедуг.

Багато жінок, яким офіційна гінекологія присудила видалення всього або частини статевого органу, після моєї унікальної діагностики – медичної телерадіестезії з призначенням прицільних лікувальних алгоритмів почуваються здоровими, а вест їх статевий апарат залишився недоторканим. Вони повністю вилікувались без будь-яких медикаментів, а тільки завдяки точному індивідуальному енерготраволікуванню з диспансерним наглядом у лікаря до моменту повного одужання як від різних доброякісних пухлин так і від загальних процесів. Особливо недовірливим паціентам, я раджу контрольну діагностику методами традиційної медицини.

Курс енерготраволікування вдомашніх умовах в середньому триває до трьох місяців. Для діагностики із наступним призначенням лікування мені необхідна честочка біополя пацієнта, так званий фантом у вигляді фотограяії чи пучка волосся даного пацієнта, його точні паспортні дані, а від дітей – метричні дані. Обмежень у віці не існує – від вагітних жінок і грудних діток до людей похилого віку.

Зауважу, що у мене регулярно лікуються пацієнти з Канади,США,Італії та інших країн.

До мене звернулась пацієнтка Міліянчук С.М.1977р. н. Вона впродовж 4-х місяців лікувалась у гінекологів з діагнозом : кровоточаща фіброміома матки з сильною вираженою анемією. Ефекту таке лікування не дало ніякого, натомість хвороба прогресувала і паціентку направили на обстеження в м.Київ з підозрою на злоякісне переродження фіброміоми матки. Своєю діагностикою я непідтримав злоякісне переродження у паціентки. Заручившись її повною довірою і обстежавши весь організм, методом телерадіестезії я визначив лікувальні алгоритми по всіх органах і системах проти всіх виявлених паталогій, тобто, проти всіх базових збудників інфекцій і паразитів.Лікування тривало 5 місяців, а наслідком його стало повне видужання з рекомендацією на повторну вагітність.

На початку лікування завдяки своїй унікальній діагностиці перевіряю , в якій мірі по енергетиці підходили ті чи інші методи лікування пацієнтові. В даному конкретному випадку пацієнтці були призначені медикаменти і ряд лікарських трав: чистотіл деревій, розторопша і т.д., які вона вживала тривалий час, проте по енергетиці для неї протипоказані, і тому не могли допомогати їй в лікуванні. Несумісність по енергетиці призначених медикаментів і лікувальних трав з енергетикою організму хворої призвело до погіршення її стану здоров*я, хоча для інших паціенток таке лікування могло б бути доцільним.

Я розумію, що офіційна медицина не озброєна спеціалістами, які могли б точно визначити сумісність енергетики тих чи інших медикаментів, лікувальних трав, інших лікарських засобів відповідно до конкретного організму і тому питання і надалі залишається відкритим. Я навів даний конкретний приклад з метою продемонструвати, наскільки важливий індивідуальний підхід для лікування до кожного організму.

Хочу наголосити, що існує поняття сумісності на енергетичному рівні і я виявляю її, всупереч поняттю – ось дані медикаменти, а ось лікарські трави, які приписані, щоб лікувати ті чи інші захворювання, звичайно без врахування енергетичної сумісності, а значить, доцільності призначенняконкретному пацієнтові.

Ще один приклад , який переконує в доцільності глибинного діагностування. До мене звернулась мати 2-х річної дівчинки у якої прогресувало збільшення молочних залоз. До того дівчинка проходила різноманітні обстеження в традиційній медицині, але діагнозу і причинність встановити не вдалося.Методом медичної телерадіестезії мною було встановлено серйозний факт – сформований енергетичний механізм злоякісного переродження (поява в енерго полі дитини) і конкретне наростання паталогії, що дає збудник злоякісної дластоми, на силу якого реагує організм збільшенням молочних залоз, пониження кислотності. Епіцентром патології булия єчники у дитини. В центрі дитини у Львові було припущено, шо можливий такий факт, але покищо немає змоги збудник виявити. Результат мого лікування підтвердив достовірність правильності складання лікувальних алгоритмів проти нього зокрема. Сьогодні дівчинці 7 років – здорова.

омолодження


Эта тупая статья о мягких мебелях италия