Нетрадиційна діагностика-телерадіестезія

ГОЛОВНА ПРО ЛІКАРЯ ЛИСТ ДО ЛІКАРЯ ЛІКАРСЬКІ РОСЛИНИ

Лікування сколіотичної хвороби у дітей

Якщо раніше сколіозом переважно хворіли діти шкільного віку і не так часто, то тепер у дошкільному віці сколіоз, кіфоз, слабі м’язи спини, сутулість і інші порушення осанки є масовими. Раніше, виникнення дефектів осанки пояснювали неправильною позою, яку приймали діти, сидячи за партою. Але звідки ці дефекти в дитячих будинках і в такій кількості: згідно обстежень – лишень 5-6 здорових дітей. Ми живемо в умовах техногенного та радіаційного забруднення, яке послаблює організм дитини, який особливо чутливий до цього. Погіршує стан здоров’я дитини і малорухливий спосіб життя, неправильне харчування, шкідливі звички батьків, наприклад, куріння. Курящі батьки роблять з дитини пасивного курця, якщо палять в тому ж приміщенні, де вона знаходиться. На майбутнє формування осанки дитини мають незаперечливий вплив різні фактори, які негативно впливають на дитину під час внутрішньо-утробного розвитку і під час родів. Результатом цього можуть бути порушення в розвитку і функціонуванні однієї з центральних систем організму – нервової системи. А фактором ризику являються хронічні захворювання у матері, токсикози вагітності, і інфекційні захворювання (Г.Р.З., грип і т.д.) під час вагітності.

Другим важливим етапом являються роди. Несприятлива дія на нервову систему може дати акушерська патологія (неправильне положення плода, затяжний або стрімкий характер родів, обвиття пуповини під час родів і т.д., особливості анатомічного тобзу у матері).

Ці та інші порушення спричиняють відповідні патологічні зміни в головному мозку дитини і в цілому в нервовій системі. Звідси, не тільки просто звичка неправильно сидіти призводить дитину до порушення осанки і сколіотичної хвороби. А вже створені ще раніше відповідні патологічні зміни в Ц.Н.С. у плода, в малюка сприяють цій неправильній звичці тим, що дальше ніби по ланцюговій реакції призводять до відповідних змін у периферичній нервовій системі у зв’язках, м’язах, фасції і відповідно, створюються умови для порушення осанки і розвитку сколіотичної хвороби. Кожна дитина з самого раннього віку має бути постійно під диспансерним наглядом у дитячого лікаря травматолога-ортопеда. Нормальний розвиток хребта, м’язевого корсету, зв’язкового апарату має велике значення для нормального функціонування органів і систем цілого організму, так як через між хребцеві отвори з спинного мозку проходять спинномозкові нерви, які регулюють роботу усіх органів і систем. А найменші викривлення хребта чи дистрофічні або догенеративні зміни тіл хребців і міжребцевих дисків защепляють ці нерви і це призводить до порушення різних фізіологічних функцій, а значить – до найрізноманітніших захворювань.

Надзвичайно важливе значення має нормальне функціонування енергетики навколо фізичного тіла дитини – біополя, і по ходу енергомеридіанів самого фізичного тіла пацієнта, а отже і при лікуванні сколітичної хвороби. І для цього є асирійський безконтактний масаж, за допомогою якого здійснюється корекція біополя пацієнта і точковий тібетський гармонійний масаж по біологічно активних точках енергомеридіанів: задньо і передньо-серединного, вітках чечового міхура, яким чудово володіє лікар-рефлексотерапевт, лікар тібетської медицини Федорів Ярослав Михайлович. Вони мають вирішальне значення в лікувальному процесі. Чому ? А тому, що раніше всього, формуються порушення в біополі дитини, особливо в зоні формування викривлення хребта у вигляді різних згущень в біополі і відповідно створюються енергетичні блокади в даній зоні над фізичним тілом і в межах проходження відповідних енергетичних меридіанів як на спині так і на грудях. І тому надзвичайно важливим є одночасний гармонійний масаж з обидвох сторін хребта і знизу до гори по самому хребту по енергомеридіанах, враховуючи випуклість хребта, одночасно як стимулюючий так і седативний (тормозящій) по біологічно активних енергетичних меридіанів.

Так, згідно методики видатного спеціаліста східної медицини доктора Гаваа Ливсана зі сторони випуклості робити необхідно тормозящий (седативний) масаж, де на висоті викривлення завжди є невелике чи велике ущільнення, прессацію тут необхідно посилити проти ходу меридіані із сечового міхура наспині паралельно хребту і зробити 10 пасажів, напискуючи на точки особливо чутливої зони і на 2-3 відростки нижче і вищестоящих сусідніх хребців, а на випуклій стороні проводячи стимулюючий масаж на біологічно активних точках, енергомеридіанів січового міхура вниз до 20 пасажів – проходжень з більш сильнішим нажимом.

А згідно методики лікаря рефлектосерапевта, лікаря тібетської медицини Федоріва Ярослава Михайловича необхідно здійснювати системний комбінований лікувальний сеанс – масаж, починаючи з вищевказаної корекції біополя пацієнта, переходячи плавно на гармонійний масаж на спині по біологічно активних точках енергомеридіанів і на грудях. Лікарем, повторюємо, одночасно проводиться точковий масаж пальцями по біологічно активних точках енергомеридіанів з обидвох сторін хребта як стимулюючий так і седативний (тормозящий) масаж в залежності від сторони викривлення хребта. Наступним етапом в лікувальному сеансі - масажі лікарем здійснюється апаратний вібраційний масаж з стимулюючою чи з тормозящою методикою по біологічно активним точках енергомеридіанів знову ж таки в залежності зон викривлення хребта. Далі лікарем виконується тібетський вакуумно-баночний енергетичний масаж по біологічно-активних точках енергомеридіанів з медом, який є надзвичайно важливим етапом з посилення біоенергетики енергомеридіанів з метою зняття енергоблоків в них. І нарешті делікатна легка мануальна терапія з вправлянням хребців хребта. Отже, згідно методики лікаря рефлексо-терапевта лікаря тібетської медицини Федоріва Я.М. один лікувальний комбінований сеанс-масаж складається з кількох етапів:

1) асирійський безконтактний масаж;
2) гармонійний тібетський точковий (пальцевий) масаж по біологічно активних точках енергомеридіанів;
3) апаратний вібраційний точковий і меридіанний масаж по точках біологічно активних і меридіанах;
4) вакуумно-баночний тібетський біоенергетичний масаж з медом по енергомеридіанах;
5) легка мануальна терапія з вправленням хребців з хребта.

За допомогою діагностики телерадіоестезії, якою чудового володіє лікар, підбирає індивідуально, кожному пацієнтові енерготраволікування, ванни, лікувальну фізкультуру. З величезної практики доведено, що курсом з 9-ти сеансів, організм вступає в активний відновлювальний період і має величезне значення правильно і грамотно підібрати для пацієнта зокрема лікувальну фізкультуру в залежності не тільки від ступеня сколіозу, як це загалом здійснюється в традиційній медицині, а в залежності не тільки від ступеня вираженості сколіозу, але і від напряму сколіозу – правосторонній чи лівосторонній, якої ділянки хребта – шийно грудний, грудинно-поясничний, поясничний, s-подібний, вид форми грудної клітки – лордозом чи кіфозом і т.д.

Цим самим на практиці у нас зустрічались непоодинокі випадки, коли діти займаючись лікувальною фізкультурою, призначеною в офіційних лікувальних закладах отримували не поліпшення, а погіршення свого стану внаслідок неграмотного призначення «лікувальної фізкультури», яка на жаль, часто-густо не враховує всіх необхідних чинників при затриманні правильного призначення необхідної лікувальної фізкультури індивідуальному пацієнтові. І тому лікар Федорів Я.М. дуже обережно відноситься до групового принципу призначення лікувальної фізкультури як це робиться, наприклад в офіційній медицині.

Підсумовуючи сказане, наголосимо, що в основі наукових здобутків лікаря-цілителя Я.М. Федоріва в лікуванні сколіозу у дітей самовіддана дослідницька багаторічна праця, яка ґрунтується на здобутках світової практики і власних його пошуків. А звідси – доказові теоретичні, а головне і цілком вражаючі лікувальні результати, що дає можливість стверджувати: в особі лікаря нетрадиційної медицини Я.М. Федоріва маємо гідного ескулапа, досягнення якого з успіхом можуть збагатити арсенал лікувальних методів сколіозу у дітей.

омолодження         Ви можете перевіритись методами
                 традиційної медицини, якщо побажаєте.
Завантажити повний текст нових ліцензійних умов для медичної практики