Нетрадиційна діагностика-телерадіестезія

ГОЛОВНА ПРО ЛІКАРЯ ЛИСТ ДО ЛІКАРЯ ЛІКАРСЬКІ РОСЛИНИ

Лікування бронхіальної астми у дітей

Бронхіальну астму та інші захворювання дихальних шляхів у дітей успішно лікує Я.М.Федорів.

Чому доцільно акцентувати увагу на захворюванні – бронхіальна астма інфекційно-алергічної причинності – серед інших багато численних патологій дихальної системи? А тому, що в багатьох випадках недовилікований бронхіт, недовиліковане запалення легень, недовиліковане захворювання верхніх дихальних шляхів – з часом спричиняє хронічну форму з періодичними загостреннями, і врешті-решт, часто-густо призводять до астматичних спастичних приступів кашлю, задухи, а значить і до астми інфекційно-алергічної етіології.

Знову ж таки, чому так відбувається? На жаль, дуже просто. Із своєї багаторічної практики в галузі терапії як в традиційній медицині, так і в нетрадиційній медицині, лікар може стверджувати, що ми лікарі здійснюємо конкретну боротьбу переважно з поверхневою інфекцією, з якою боремося по-різному, зокрема: медикаментами, включаючи антибіотики і гормональні препарати, які як відомо, до великого «добра» не призводять. Так стараємось зробити і біопроби на індивідуальну чутливість організму пацієнта відносно антибіотиків, гормонів, інших ліків, аби впевнитися: чи підходять вони організму даному пацієнтові.

Всім відомо, що антибіотик – і гормонотерапія залишає невтішні наслідки, хоча може і допомагати пацієнтові призупинити і «приглушити» приступи кашлю, задухи. Та щодо бронхіальної астми то, як правило, лише на певний час, - значить немає і не може бути повноцінного лікування даного захворювання, а тим паче серйозного одужання від нього та й інших захворювань дихальної системи. Бо в майбутньому, переважно знову і знову необхідно «приглушувати» ті ж самі приступи задухи, але вже частіше, збільшити дозами і сильнішими медикаментами.

А хвороба в часі прогресує…
Наш організм, наче багатошаровий пиріг, в основі якого лежить та основна базисна інфекція зі своїми мікробами, вірусами чи паразитами, які мають свій діапазон випромінювань. Саме це може виявити лікар Федорів Ярослав Михайлович за допомогою унікального методу східної медицини – медичної телерадіестезії.

На сьогодні багатьом відомо, що оточуюче середовище випромінює, вібрує. Випромінюють і вібрують люди зі своїми біонергополями навколо них, яке проникає всередину в кожну молекулу і клітину людського організму – фізичного тіла, значить і вони вібрують випромінюючи біонергію з певною частотою і довжиною хвилі. На жаль, цей надзвичайно важливий фактор не враховується в нашій медицині. Будь-який мікроб, вірус чи паразит також вібрує випромінюючи певні частоти і довжини біонергохвилі, які можна вирахувати для серйозного лікування фізичних захворювань. Водночас, і медикаменти вібрують, випромінюючи енергію, яку необхідно виявляти для точного визначення енергосумісності організмові, конкретного пацієнта. Звідси, вкрай важливо визначати правильність підбору з енергетичної сумісності медикаментів, лікувальні трави та інші засоби лікування відповідно організму пацієнта, а це насправді мало коли враховується.

За допомогою унікальної медичної телерадіестезії, якою досконало володіє лікар Ярослав Михайлович розроблено системне дослідження – обстеження усієї патології в організмі пацієнта, а не тільки дихальної системи, і тому «лікувати» тільки одну дихальну систему, навіть з її ускладненнями – це вельми з погляду лікаря, м’яко кажучи, несерйозно. Саме він, Я.М.Федорів скрупульозно обстежує, крім дихальної системи, серцево-судинну, гормональну, гінекологічну, урологічну, харчостравневу системи, підшлункову залозу і селезінку, опорно-рухову і нервову системи – як хребет, так і спинний і головний мозок і т.д.

Напрошується цілком доречне запитання: що це гарантує? Згідно розуміння лікаря Я.М.Федоріва, лікувати необхідно не тільки бронхіальну астму, як патологію дихальної системи, але обов’язково виявити патологію в цілому організмі. Бо патологічні зрушення існують в різній степені в усіх органах і системах, одним словом, хворіє не тільки дихальна система, але й весь організм в цілому. Саме таким методом діагностики – медичної телерадіестезії – лікар глибоко «прочитує» всю інформацію про найменші паталогічні відхилення у функціонуванні усіх органів і систем і визначає базові – основні збудники інфекцій – з їхньою енергохарактеристикою.

Всі ознаки зафіксовуються у відповідні, розроблені лікарем карти медичного телерадіестезійного обстеження пацієнта. На всю виявлену патологію розробляються відповідні лікувальні алгоритми у розкладі енерготраволікування чи інших лікувальних засобів, які мають свою енергохарактеристику. Цим самим здійснюється конкретна лікувальна дія проти всієї виявленої патології в цілому організмі.

Звідси, стовідсоткові одужання від бронхіальної астми та інших паталогій дихальної системи, та й взагалі від будь-яких паталогій органів чи систем підтверджують правильність дій лікарем до розуміння концепції – лікування цілісного організму, а не тільки однієї дихальної системи з її ускладненнями.

За оприлюдненням у монографіях і книгах Людмили Григорівни Печко, члена-кореспондента Російської Інженерної Академії, кандидата технічних наук – підсвідомість кожної людини геніальна. Вона пам’ятає і знає все, що сталося з організмом, і які методи небхідно застосовувати, щоб зцілити даний організм. Необхідно тільки навчитись цілеспрямовано і чуттєво «звізуватись» з підсвідомістю і «вичитувати» звідти необхідну інформацію. Наголосимо, що це є система діагностики і лікування, закладена в самій природі людини. Радіестезичним методом (Р методом), зокрема, телерадіестезичним методом діагностики і лікування (діагностика, лікування на віддалі від пацієнта, не бачачи його), чим лікар і займається, дозволяє йому просто і абсолютно без перешкод зв’язуватись з підсвідомістю пацієнта і отримувати всю необхідну для нього інформацію про всі енергетичні характеристики різноманітних збудників інфекцій, медикаментів, лікувальних трав тощо. Цим самим утверджується величезна цінність даного методу обстеження і успішного вилікування кожного пацієнта. У даній статті лікар не ставить перед собою завдання – розшифрувати сам процес як діагностування, так і відповідного лікування, чим займається досить таки успішно протягом доречі багатьох літ.

Усі пацієнти лікаря Федоріва Ярослава Михайловича на диспансерному обстеженні – обліку, через 45 днів лікування обов’язків контроль під час якого ґрунтовно виявляються і фіксуються усі позитивні зміни в органах і системах організму пацієнта. Якщо потрібно, то пропонується корекція лікувального процесу. Як правило, курс лікування в амбулаторних умовах триває в межах 3-х місяців з наступним контролем аж до повного видужання, це може відбуватись без явки пацієнта, але при наявності подачі матеріалів діагностики і лікування, які були призначені і з фантомом – пучечок волосся пацієнта або фотографія паспортного стилю з вказівкою, коли вона була зроблена.

Для прискорення і поліпшеного лікувального процесу Ярослав Михайлович рекомендує свої розроблені ним же на основі тібетської медицини комбіновані лікувальні сеанси – масажі з метою посилення послабленої біоенергетики пацієнта. І ще одна по суті заувага: лікар вважає, що першим цілителем є власний організм пацієнта (найвищим лікарем – Бог), а лікарі лишень допомагають проявляти свою лікувально-очищувально-відновну здатність власний організм пацієнта.

І тому результати вражаючі в лікуванні як бронхіальної астми, так і будь-якої патології, не тільки дихальної системи, але і інших органів і систем, особливо в дітей, тому що в них організм пластичний, не так як у старшого віку бо дійсно триває процес лікувального відновлення – очищення від інфекцій – паразитів всеохоплююче в глибинах організму, бо тільки так може існувати факт справжнього лікування зокрема такої хронічної недуги як бронхіальна астма. Ще раз наголосимо: відповідно до біоенергетичної характеристики організму пацієнта, лікар Я.М.Федорів складає індивідуально його лікувальну систему (енерголієтотерапію тощо) у формі математичних лікувальних алгоритмів проти всієї, навіть найменшої виявленої патології в органах і системах організму і тому ви здоровлення, а з ним і вилікування таким чином можливе.

Це по суті математика в медицині. І й ще дуже важливо знати і розуміти, що коли наш організм – це голограма Всесвіту, голографічне відображення її , то кожна патологія клітини після ви здоровлення організму як фізичного тіла, залишає в біонергополі енергетичний відбиток вібраційної хвилі будь-якого мікроба, віруса, паразита і т.д. Тому необхідно після основного одужання фізичного тіла – організму людини, певний час для ліквідації голограми – відбитку тих інфекційних процесів, які існували в хворобливому організмі. Потрібен певний час для стабільності, профілактики – посилення вже здорового енергобіополе пацієнта. Тому лікар Я.М.Федорів дає відповідні рекомендації щодо способу життя пацієнта, який би обов’язково стабілізував організм, посиливши його здорову енергетику дитини чи дорослого. Багаторічна цілеспрямована практика рефлексотерапевта, лікаря тібетської медицини Я.М.Федоріва ствердила по науковому правильний підхід до наболілої суспільної проблеми, що стосується діагностики і лікування бронхіальної астми, зокрема у дітей.

омолодження         Ви можете перевіритись методами
                 традиційної медицини, якщо побажаєте.
Как принимать примовер без вреда здоровью.
Эта не грамотная статья о мягких мебелях италия