Нетрадиційна діагностика-телерадіестезія

ГОЛОВНА ПРО ЛІКАРЯ ЛИСТ ДО ЛІКАРЯ ЛІКАРСЬКІ РОСЛИНИ

хребет

Остеохондроз хребта

Лікування дискогенних гриж хребта (операція без ножа !)

Згідно теорії остеохондрозу, пошкодження міжхребцевих дисків на межі рухливої частини хребта з відносно нерухливим його відділом (шийний по відношенню до грудного, поясничний по відношенню до крижоаого) є головною причиною дискогенних гриж хребта.

Справа в тому , що диски між хребцями складаються з хрящової тканини, в середині яких знаходиться желеподібна речовина і ядро. З віком вони старіють,втрачаючи вологу,а це призводить довиникнення в них дрібненьких тріщин. В момент фізичної напруги, коли доведеться підняти важкий вантаж, чи упасти вони можуть тріскати. Тоді рідина витікає з міжхребцевого диска, утворюючи грижу. А значить необхідно при грижах, в переважній більшості, тільки оперативне втручання – ось така тверда версія згідно офіційної теорії остеохондрозу.

Якщо розуміти тільки так, буквально, то як можна пояснити, що в переважній більшості до мене звертаються в основному молоді люди з між хребцевими грижами. Є інше твердження, що високий процент з патологією хребта – це паціенти з прихованою невеличкоюгрижею. І нарешті,як збагнути, що серед моїх паціентів чимало дітей шкільного віку з дискогенною грижею хребта, яких за офіційною медициною необхідно оперувати!

Але насправді, не пошкодження дисків хребта є найбільш частими причинами гриж, а два основних види м*язевих блокад дисків хребта : шийно грудна і пояснично-крижова м'язеві блокади є безпосередніми причинами дискогенних гриж хребта.

Навіть при абсолютно здорових міжхребцевих дисках, м*язеві блокади відбуваються в тих відділах хребта, в яких є найбільша нагрузка глубоких м*язівспини в результаті надмірних бокових нахилів і обертальних рухів.

Основною причиною м*язевих блокад є енергетичні блокади в різних ділянках і різного ступеня в обидвох конкретних бнзпосередніх енергетичних меридіанах згідно китайської теорії : це в задньому серединному меридіані. Який пролягае з низу вверх по середині хребта і у двох вітках меридіана сечового міхура. Які проходять паралельно хребту з гори до низу з обидвох сторін . а далі по задній поверхні нижніх кінцівок з обидвох сторін аж до мізинця кожної ступні.

Таким чином, в межах одного лікувального курсу лікар –рефлексотерапевт (невропатолог-терапевт), лікар мануальної ,тібетської, китайської медицини Федорів Ярослав Михайлович допомогае паціентам вилікуватись від дискогенних гриж хребта без медикаментів , різних медикаментозних блокад, фізіопроцедур, грубих прийомів мануальної терапії,тощо і саме найголовніше – без оперативного втручання, без ножа!!!!!

Дана методологія є унікальною системою лікування яка дозволяє безпосередньо подолати не тільки саму грижу, але і механізм , який її породив упродовж багатьох років чи внаслідок травматизації іпростуд.

 Зауважу , що небуло жодного випадку повторного виникнення грижі диску у паціента ,якого було вилікувано мною в минулому від неї, навіть багато років тому! Є , правда, звернення деяких паціентів через декілька років , але вже лишень з надмірними остеохондрозами у вигляді спондільозу і т. д. Повторюємо – грижі дисків хребта в них не повторюються , як це буває через рік-два рісля оперативного втручання!!!!!!

Ще раз зауважу: операція ліквідуєнаслідок,а нажаль,не ліквідовує базисні фундаментальні причини , і тому грижі повторно часто виникають в інших дисках хребта. Отже, енергетичні блокади у вище названих мередіанах мають вирішальне значення у виникненні м*язевих блокаддисків хребтаі вони дійсно є головним первинним базовим пусковим механізмом і одночасно основною сутністю захворювання.

 Рухливі діти не знають м'язевих блокад дисківхребта, томущо постійні тренуванняоберігають їх від ціеї хвороби. А ось дорослі – малорухливі, самі себе приговорюють до енергоблокад, тим самим відповідно до м'язевих блокад дисків хребта.

Абсолютно сраведливо заявляє Жолондз М.М. про те, що необхідно чітко зрозуміти і розрізняти м*язеві блокади дисків і спондільози, що це обидва зовсім різні захворювання. Тільки спондільози дійсно являються результатом денегеративно- дистрофічних змін в суглобах хребта.

Ліквідацію м*язевих блокад треба розпочинати зі зняття енергетичних блокад в вище названих енергетичних мередіанах, цим самим знімається головний фактор м*язевих блокад – рефлекторний спазм глубоких м*язів спини , головним чином , в міжпоперекових і міжостистих м*язах. Даний спазм блокує спиномозкові нерви і судини ,які їх супроводять і це все призводить до набряків , больового синдрому, втрати чутливості.

Єдиним словом , хвороба протікає в основному без пошкодження дисків, а тільки є вимушене зміщення диска при м*язевій блокаді назад, чи в задньобоковому напрямі . І тільки в дуже рідких випадках при надмірних зжиманнях надзвичайної сили диск руйнується повністю.

Виходячи з такого розуміння,лікарем Федорівим Я.М. розроблені високоефективні комбіновані лікувально- оздоровчі сеанси для ліквідації дискогенних гриж хребта. В межах одного курсу, в основному з 9 сеансів. По 45 хвилин кожний, лікар ліквідовує енергетичні, а з ними м*язеві рефлекторні блокади без «грубої мануальної терапії і оперативного втручання» яке можливе тільки в тих подиноких випадках, коли повністю триває руйнація диска і вихід з нього його ядра.

 Згідно статистики, до лікаря звертається до 75%паціентів з дискогенними грижами хребта із загальної кількостіпаціентів з патологією хребта і як наслідок, отримують чудові результати в лікуванні!

Як показовий приклад, подаємо дані обстеженнямагнітно-резонансної томографії паціента Ч. Я.В. 1963р.н. з м. Киева, яке було проведено йому 19 серпня 2006р. у «Меддіагностиці» відносно пояснично-крижового відділу хребта. Йому було встановлено одночасно ТРИ задні дискогенні грижі L3|4 , L4|5 , L5|s1, із симптомами вторинного спинального стенозуна рівні дисків L4|5, L5| s1. паціент Ч.Я.В. пройшовши курс лікування з 9 сеансів повністю здоровим приступив до роботи шофером!

Кожний лікувальний сеанс , який був проведений даному паціентові включав в себе наступну послідовність лікувальних методів і прийомів за ОДИН сеанс: асирійський точковий і меридіанний масаж; тібетський точковий і мередіанний масаж; тібетський біоенергетичнийвакуумно-баночний масаж змедом і іншими мазями; апаратний точковий і меридіанний вібромасаж; легка мануальна терапія з вправілянням хребців хребта; кольоротерапія з використанням швейцарської лампи «Біоптрон».

men

Під час лікувального процесу з кожним паціентом лікар Федорів Я.М. широко застосовує унікальну східну діагностику – медичну телерадіестезію , метою якої є найточніше і якнайшвидше встановити чи підтвердити діагноз, і точно призначити індивідуальне енерготраволікування (визначення частот енергій різних лікувальних трав), необхідних для даного організму хворого з метою поглибленого покращення обмінних процесів в організмі, посилення імунітету, методом очищення і збагачення його мікро та макроелементами, а також компресів, розтирань, ванн,лікувальної фізкультури і інших засобівбезмедикаментозного характеру даному паціентові.
Тривалість сеансу 45 хвилин.

Дані сеанси високо ефективні для паціентів різного віку, а також при інших захворюваннях: дитячий церебриальний параліч, енурез, сколіоз хребта, остеопороз,спондільоз і спонділоартроз, хвороба Бехтерева, неврит і невралгія, при вегетосудинних дистоніях,при головних болях різної етіології; при пораженні дихальної, серцевосудинної системи, поліартриті, коксоартрозі, очних захворюваннях( катаракта, глаукома і т. д.), гаймориті.поліпах в носових ходах і т. д. , ендартереіті, варікозах, синдромі Рейно і багато інших.

Отже, дана методика лікування розроблена ідуже успішно застосовується на практиці лікарем Федорівим Ярославом Михайловичеміз врахуванням глибоких фундаментальних базисних при чин як дискогенних гриж , так і інших патологій хребта, а також захворювань інших систем організмубезперечно заслуговує на велику увагу зі сторони медицини як діюча і високоефективна лікувально-оздоровча система.

На протязі останніх років лікар Федорів Я.М. позбавив хребтової «грижі» сотні паціентів,серед них були люди різного віку і щонайменше 20% із них громадяни близького і дальнього зарубіжжя.лікування грижі хребта


покрасочная камера цена , w2000.