Нетрадиційна діагностика-телерадіестезія

ГОЛОВНА ПРО ЛІКАРЯ ЛИСТ ДО ЛІКАРЯ ЛІКАРСЬКІ РОСЛИНИ

Нетрадиційна діагностика:

медична телерадіестезія з індивідуальними лікувальними алгоритмами

Запрошуємо на прийом до відомого не тільки в Україні, але й за кордоном лікаря-терапевта (невропатолог-дитячий невропатолог-терапевт) лікаря тібетської медицини Федоріва Ярослава Михайловича, 33 роки стажу, ліцензія МОЗ України АБ № 202540, який лікує нетрадиційними безмедикаментозними методами найрізноманітніші захворювання, які важко піддаються лікуванню звичайній медикаментозній терапії, як результат – недуги вдається подолати. У лікуванні лікар Федорів Я.М. широко використовує технології китайської, тібетської, індійської, української і російської народної, а також сучасної офіційної медицини. Лікування індивідуальне і комплексне для кожного хворого (одночасно призначаються декілька різних, але необхідних методів і прийомів, які складають певну визначену систему для того чи іншого хворого).

Лікар і хворий - єдине ціле в лікувальному процесі. Цілісний організм - цілісна патологія - цілісне лікування = повне одужання. Але ні в якому разі не лікування якогось одного симптому, наприклад болючості чи назви захворювання. Це основне кредо лікаря Федоріва Я.М.

Лікар Федорів Ярослав Михайлович багато років займається китайською, зокрема тібетською медициною і чудово володіє медичною телерадіестезією - унікальною діагностикою цілого організму на найбільших глибинах фізичного тіла і біополя пацієнта, яке проникає своєю енергією в кожну клітинку нашого організму, на що неспроможна найдосконаліша на сьогоднішній день техніка у вигляді УЗД чи механічного комп’ютера, які не можуть подолати так званий біологічний бар’єр. На цьому рівні закладені первинні базисні причини різних патологій живого організму, що мають певні закономірності у своєму розвитку, які лікар може констатувати за допомогою даної діагностики, і відповідно успішно ліквідовувати, тобто визначати їх з метою точного глибинного лікування математичним методом складання індивідуальних лікувальних алгоритмів з наступним контролем у нього до повного одужання, абсолютно для всіх пацієнтів, починаючи навіть з вагітних і дітей грудного віку. Важко повірити, але факт достеменний – лікар Федорів Я.М. багато років виліковує від різних доброякісних пухлинних процесів, зокрема, в гінекологічній сфері, запущених хронічних екзематозних висипань на шкірі, алергій, катаракти, глаукоми, зобу, мікседеми, простатиту, не кажучи про різні патології внутрішніх органів і т.д., і взагалі від усіх патологій, ведучи диспансерний нагляд за пацієнтом до моменту повного одужання. Зразу застерігаємо – лікар не приймає пацієнтів з злоякісними пухлинами, гострими інфекційними і паразитарними захворюваннями.

Енерготраволікування і визначення частот енергії інших засобів не медикаментозного характеру - зміст основи індивідуальних лікувальних алгоритмів для конкретного організму, проти всієї виявленої в ньому патології. Завдяки цьому, водночас відбувається процес лікувального очищення від усієї виявленої патології цілого організму, відповідно, налагоджуються усі порушені функції. І тому, виздоровлення неминуче! Водночас, лікар Я.М. Федорів, при необхідності, може своєю діагностикою точно визначити доцільність призначених Вам медикаментів іншими лікарями.

Великий Гіппократ говорив: «Людина носить лікаря в собі» Ставка на внутрішні сили організму – фундаментальна підвалина стародавнього цілительства. В його основі лежить системне розуміння організму – як приклад – стародавня медична телерадіестезія з контрольованим лікуванням до повного відновлення, якою чудово володіє лікар Федорів Ярослав Михайлович. Основа основ – це віра в єдиного всемогутнього Бога, яка має бути заснована на розумі і вільній волі ! Чи має сказане практичне значення ? Ще й яке! Адже йдеться про розум, його втілення в усі сфери життя, включаючи молитви, розумно висловлювані мантри, а не спіритичні хитрування, шаманські лицедійства, закликання демонів. Отже, тільки всемогутній Бог, і тільки Він є самим найпершим лікарем нашої душі і тіла. А людський організм є наступним лікарем з ліквідації різних патологій, які проявились в ньому.

Ми, лікарі, маємо тільки розумно допомагати хворому організмові побороти усі патологічні хворобливі прояви в ньому. Пацієнт на диспансерному обліку у лікаря аж до видужання. Лікувальний процес триває 3 місяці. Для здійснення діагностування і послідуючого лікування згідно нього пацієнт повинен або самостійно, або передати свій фантом – пучок свого волосся або свіжу фотографію паспортного стилю з датою, коли зроблена, свої паспортні дані або метричні для дітей із обов’язковою передоплатою до діагностики і лікування. Через 45 днів, а потім через 3 місяці може з’явитись особисто, або знову ж передати свій фантом – пучок свого волосся або свою фотографію з діагностикою і з призначенням лікування з метою оцінки стану патології по органах і системах і корекції лікувального процесу аж до повного видужання. Таким чином регулярно діагностуються і лікуються пацієнти з інших країн, які не мають змоги приїхати особисто на прийом до лікаря.

Другий головний напрям в лікувальній практиці лікаря рефлексотерапевта, лікаря тібетської медицини Федоріва Ярослава Михайловича, це: розроблений ним же біомануальний лікувальний масаж при різноманітних захворюваннях, особливо при диско генних грижах хребта, цей масаж включає 9-11 лікувальних комбінованих сеансів, тривалістю один сеанс до 45 хвилин. Один лікувальний сеанс включає 7 прийомів:

- асирійський безконтактний масаж;
- пальцевий точковий і меридіанний масаж по біологічно активних точках і енергетичних меридіанах тіла;
- вібромасаж апаратний по біологічно активних точках і енергетичних меридіанах організму;
- тібетський вакуумно-баночний масаж по біологічно-активних точках і енергетичних меридіанах з медом, бджолиним ядом і іншими мазями, настоями;
- легкий мануальний масаж з вправленням хребців хребта;
- призначає індивідуальне енерготраволікування, методом медичної телерадіестезії, одночасно уточнюючи діагноз;
- кольоротерапія з використанням швейцарської лампи «Біоптрон».

На першому плані лікар приймає хворих з дискогенними грижами хребта на дані лікувальні сеанси. Повторення дискогенних гриж хребта після його лікування не існує. Вартість одного комбінованого лікувального сеансу в межах 300 гривень. При дуже запущених ускладненнях від грижі хребта (глибокі судинні порушення), можливо необхідний повторний курс з 9-ти комбінованих лікувальних сеансів. Після кожного курсу лікар додатково призначає індивідуальні ванни з травами, лікувальну фізкультуру, його-терапію. Оплата зразу після кожного сеансу, або за весь курс з 9-ти сеансів. Як бачите, лікування індивідуальне безмедикаментозне для кожного хворого і комплексне (одночасно призначається декілька різних, але необхідних методів і прийомів лікування), які складають певну визначену систему лікування того чи іншого пацієнта.

Одужання гарантується при бездоганному дотриманню хворим визначеного лікарем режиму та ретельного виконання всі процедур самостійно в домашніх умовах і під диспансерним наглядом у лікаря аж до моменту повного одужання. Лікар і хворий – єдине ціле в лікувальному процесі. Хочемо відзначити, що лікарем розроблена унікальна програма з боротьби зі старістю та збереження молодості в старшому віці, яку він успішно впроваджує в життя і знову ж таки під особистим наглядом у нього. Програма навчання розрахована на 9 днів з щоденним семінаром, з унікальною діагностикою методом медичної телерадіестезії цілого організму з визначенням десяти життєво-важливих показників старіння організму, з контролем за ними, з включенням оздоровчо-лікувального курсу згідно діагностики і послідуючим контролем, щоденним навчанням шести «золотим» тібетським ритуальним вправам омолодження організму будь-якого віку і спеціальним дихальним вправам для вироблення правильного дихання і щоденна унікальна музикотерапія як цілющий бальзам для мозку всім, хто зробив свій вибір на користь здорового і активного довголіття.


омолодження         Ви можете перевіритись методами
                 традиційної медицини, якщо побажаєте.
psoriasis relief