Нетрадиційна діагностика-телерадіестезія

ГОЛОВНА ПРО ЛІКАРЯ ЛИСТ ДО ЛІКАРЯ ЛІКАРСЬКІ РОСЛИНИ

медична телерадіестезія

Про лікаря

Нетрадиційна медицина

З ласки Господньої і за покликом серця лікар Я.М. Федорів вже понад 30 років гідно несе свій земний хрест – на варті людського здоров'я. Знаний в Україні, близькому і далекому зарубіжжі як лікар рефлексотерапевт (ліцензія МОЗ України АБ №202540), він успішно долає нетрадиційними безмедикаментозними методами найрізноманітніші хвороби, зокрема ті, що важко піддаються офіційній терапії.

Щорічно до лікаря Я.М. Федоріва звертаються чимало людей за медичною допомогою. Із слів їхньої вдячності (писмових та усних) можна б було укласти томи «Подяк».

Основною складовою цілющої сили Ярослава Михайловича є – китайська і зокрема, тібетська медицина та бездоганне володіння ТЕЛЕРАДІЕСТЕЗІЄЮ - унікальною діагностикою цілого організму, на що неспроможна ні УЗД, ні навіть технічний комп'ютер.

Усвідомлюючи, що бажаючих лікуватися у нього набагато більше, ніж він спроможний приймати, пан Федорів при першій можливості викроює час для порад-засторог через засоби масової інформації, зокрема телебачення. В 1999 році ним успішно здійснено тематичний проект «Дивосил» на Івано-Франківському обласному телебаченні «Галичина» - 16 телепрограм комплексу нетрадиційної медицини. Час від часу Ярослав Михайлович є гостем «Прямого ефіру», згаданої вище телестудії, спілкуючись з телеглядачами упродовж голини, відповідає аргументовано і переконливо на десятки найрізноманітніших питань, які хвилюють людей. Як успішно практикуючий лікар на ниві альтернативної медицини, Ярослав Михайлович в останні роки часто друкується в регіональній періодиці – газетах «Рідна земля» та «Три мости», де особливо докладно зупиняється на профілактиці багатьох недуг, омолодження людського організму. Зрозуміло, що як визнаний спеціаліст у галузі нетрадиційної медицини Я.М. федорів привертає до себе увагу журналістів, яким давав слушні практичні поради телеглядачам. Відповідно і був теплий відзив на цій передачі із сторони редакції телебачення «Галичина».

Ось і недавно, в 2007 році лікаря знову було запрошено на телебачення «Галичина» для «живого одногодинного спілкування з телеглядачами. Ярослав Михайлович давав всеобьемнуючі відповіді-поради на численні запитання телеглядачів. В черговий раз спілкування лікаря з журналістами газети «Три мости», «Рідна земля», і з програми «Дивосил» з телебачення « Галичина» відбулось в минулому році, і як наслідок,появилась велика стаття, в якій Ярославу Михайловичу було задано багата запитань відносно його успішної практичної лікарської діяльності на ниві альтернативної медицини. Водночас йому було запропановано вести щотижневу сторінку автора, на якій друкувались його статті з різних проблем профілактики захворювань, лікування , омолодження організму людини.

Подаємо дане спілкування з журналістами в дещо скороченому варіанті, яке було надруковане в газетах «три мости» і «Рідна земля». В статті «Божою милістю-цілитель» і «Я не Господь, але зцілюю» Ярослав Михайлович відповідав чому він, закінчивши в 1975 році медичний інститут, а згодом очну аспірантуру, маючи привабливу перспективу для дальшого прогресування, зійшов з терен офіційної медицини і тісно пов'язав себе з альтернативною, відкривши приватне медичне підприємство «Єскулапт»в 1993 році.

НА запитання про «зраду» офіційній традиційній медицині, лікар ствердно зауважує: «Я працював багато років в офіційній медицині, але одночасно, майже з перших кроків лікарської практики використовував за що раз ширше і ширше, тим самим пропагандуючи все нові і нові методики нетрадиційної медицини. Звісно, міг наглядно бачити і порівнювати результати в лікуванні, які я отримував використовуючи лікувальні методики, скажемо так – офіційної і альтернативної медицини, працюючи невропаторогом, дитячим невропатологом, терапевтом, голкотерапевтом.

З лікувальних методик альтернативної медицини широко використовував розвантажувально-дієтичну терапію (лікувальне голодування з відновленням), голкотерапію, енерготраволікування, глинолікування, уринотерапію, точкові тібетські масажі і т.д.

Ярослав Михайлович після закінчення в 1975 році Івано-Франківського медичного інституту був направлений на роботу в Середню Азію лікарем терапевтом, а згодом переквалікувався на лікаря невропатолога і дитячого невропатолога, де з перших кроків лікарської діяльностіді став божою милістю правопрацювати як в області традиційної офіційної, так і по суті нетрадиційної медициною.

Лікар згадує: "Ще в Азії мої колеги – лікарі розділились позиціями по відношенню до моїх безмедикаментозних методів лікування, які я використовував, працюючи в лікарні і в полікліниці. НА той час успіхи були очевидні, і через те моє начальство мене терпіло і я би сказав навіть підтримувало мене, мені було дозволено організувати палату для лікувального лікування і це в 1975 році, але як кажуть до першого промаху, але його так і небуло.

Без знань, які я отримував в офіційній традиційній медицині, я не мав би можливісті для постійного удосконалення по глибокому розумінню прблем в області нетрадиційної альтернативної медицини і використанню їх на практиці. Пригадую, ще коли в 1999 році вів програму «Дивосил» на телебаченні «Галичина», а тоді провів 16 телепередач по цілому комплексу нетрадиційної медицини, ще тоді в кожній передачі наголошував, щоби лікарі офіційної медицини збагачувалися методиками нетрадиційної медицини. Вданий час, ставлення моїх колег-лікарів досить стримане. Нікуди правда діти, скажу так, що лікар ендокринолог лікувала в мене свій зоб, кардіоревматолог – свій ревматизм і т.д.

Деякі лікарі з офіційної медицини рекомендують декотрим своїм пацієнтам лікуватись в мене, наприклад, грижі хребта, сколіози, дитячий церебральний параліч, різні неврити, невролгії, пухлини, особливо в генекологічній сфері, гайморити, хвороби щитовидної залози і т. д."

Ярослава михайловича неоднарозово запрошували працювати в інших країнах, зокрема у Філадельфію в фізіотерапевтичний центр, в Канаду на роботу і постійне місце проживання як успішному спеціалістові, працюючи тимчасово в Англії рекомендували вид на проживання, а ще раніш в Польші мав можливість спокійно працювати, та й в тій же Азії. Але то все не для нього. Настальгія за Батьківщиною, особливо виражена в сутності душі в Ярослава михайловича. Життя постійно на чужині – то не для ньго.

Але, хочемо відмітити, що закордонних пацієнтів на прийом до лікаря Ярослава Михайловича вистачає, які або приїжджають на його комбіновані лікувальні сеанси – масажі з енерготраволікування, або діагностуються і відповідно лікуються на віддалі, висилаючи фотографію, чи пучок волосся як фантом-матеріал для діагностики, і з паспортними даними.

Лікар веде диспансерне спостереження і здійснює, якщо це необхідно, корекцію при лікуванні, аж до моменту повного видуження, яке він сам з пацієнтом констатує, а Ви можете перевіритись методами традиційної медицини, якщо побажаєте.

Всіх Вам благ!


Search index: лікар, федорів ярослав, медицини, дивосил, Івано Франківськ, галичина, нетрадиційна медицина, хвороби, церебральний параліч.
Оперативная квалифицированная кодировка от алкоголя харьков и реабилитация нашей клинике. . Отримати ліцензію на медичну практику .
бады в украине вы можете купить на newhealth.com.ua