Нетрадиційна діагностика-телерадіестезія

ГОЛОВНА ПРО ЛІКАРЯ ЛИСТ ДО ЛІКАРЯ ЛІКАРСЬКІ РОСЛИНИ

медична телерадіестезія

Біорегулятор

Нетрадиційна медицина

Для ліквідації даних патологічних змін важливу роль відіграє метод об’ємного пневмопресингу, який здійснюється за допомогою апаратного комплексу (біорегулятор), розробленого в ІТО «Новое в медицине» (м.Київ) доктором технічних наук І.В.Таршиновим.

Апарат внесений в державний реєстр медичної техніки України. Робота комплексу забезпечується комп’ютерними програми, записаними на контролері. Лікувальні режими характеризуються: 1.Тривалістю 2.Тисненням 3.Направленням 4.Швидкістю поширення бігучої хвилі з послідовно наповнених стисненим повітрям в секціях (відсіках) універсальної пневмоманжети, розміщеної на тілі пацієнта (ноги, живіт, спина, попереково-крижовий і шийно-грудний відділи хребта).

Навіть просте первинне ураження поверхневої венозної системи супроводжується глибокими патологічними змінами тканин, мікро циркулярного русла, руйнацією капілярів, артеріо-венозних анастанозів і нервової регуляції судин.

Важливою складовою патогенезу варикозного розширення вен являється неспроможність клапанів перфорантних вен нижніх кінцівок. Хвороба має хронічний, але прогресуючий характер.

Лікувальний ефект досягається за рахунок механічного стиснення тканин (Імітація рухливої функції м’язів) зміни реологічних властивостей крові, прискорення мікро циркулярних процесів, зміни електричного потенціалу клітин, виникнення п’єзоефекту і резонансного коливання стінок капілярів. Цим самим проходить відновлення кровообігу, зміцнюється клапанний апарат, ліквідується венозний підвищений тиск (гіпертонія), зникають мікро циркулярні порушення.

Даний метод посилює лімфотін, тим самим покращується прохідність лімфосудин і глибоких вен, знімаються набряки в ногах, відповідно болі і важкість в ногах, покращується функціонування м’язево-венозної помпи, зникають судоми в ногах і в цілому покращується харчування (трофіка) усіх тканин організму.

Дослідження результатів впливу методу об’ємного пневмопресингу проводилось на базі інституту хірургії і трансплантації АМН України методами лазерної доплеровської флоуметрії.

Висновок: оцінка стану мікроциркулярного русла відображала виражені позитивні зміни, а аналіз результатів говорить про те, що у хворих з венозною недостатністю регіструється достовірне покращення регіональної геодинаміки, що проявляється зникненням клапанної недостатності глибоких вен і, як наслідок, зниження венозного тиску в глибокій венозній системі і зниження гіпертонії (підвищеного тиску) в мікро циркулярному руслі.

Метод може бути як самостійним, так і в поєднанні з іншими як медикаментозними, так і фізіотерапевтичними нетрадиційними.

Лікар- рефлексотерапевт Федорів Я.М. з великим успіхом поєднює даний метод об’ємного пневмопресингу зі своєю програмою лікування даного виду патології венозної системи.


Search index: лікар, федорів ярослав, медицини, дивосил, Івано Франківськ, галичина, нетрадиційна медицина, хвороби, церебральний параліч.